Букет еустом Мікст 21 шт

Букет еустом Мікст 21 шт

BEM21
 
1365 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет еустом (лізіантус) з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет еустом Мікст. До складу букета входять 21 еустома різного кольору, які перев'язані атласною стрічкою. Такий букет з еустом можна подарувати з приводу і без приводу, просто щоб зробити приємно людині. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті лізіантусів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета еустом Мікст в кількості 21 шт, додатково Ви можете замовити упаковку для букета (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку еустом по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета лізіантусів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет еустоми
Колір букету:
Комбінований
Кількість квітів в букеті:
  • 21

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!