Букет фіолетових еустом 21 шт

Букет фіолетових еустом 21 шт

BFE21
 
630 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет фіолетових еустом (лізіантус) з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет фіолетових еустом. До складу букета входять 21 фіолетова еустома, які перев'язані атласною стрічкою. Фіолетові лізіантуси символізують щедрість та успіх, тому букет з фіолетових еустом в основному дарують начальству та співробітникам. Дуже часто фіолетові еустоми використовують при складанні букета нареченої. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті фіолетових лізіантусів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета фіолетових еустом в кількості 21 шт, додатково Ви можете замовити упаковку для букета (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку фіолетових еустом по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета лізіантусів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет еустоми
Колір букету:
Фіолетовий
Кількість квітів в букеті:
  • 21

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!