Букет рожевих еустом 25 шт

Букет рожевих еустом 25 шт

BRE25
 
1650 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет рожевих еустом (лізіантус) з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет рожевих еустом. До складу букета входять 25 рожевих еустом, які перев'язані атласною стрічкою. Рожеві лізіантуси символізують вишуканість і елегантність, тому букет з рожевих еустом відмінно підійде для подарунка дружині і мамі. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті рожевих лізіантусів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета рожевих еустом в кількості 25 шт, додатково Ви можете замовити упаковку для букета (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку рожевих еустом по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета лізіантусів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет еустоми
Колір букету:
Рожевий
Кількість квітів в букеті:
  • 25

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!