Букет білих гвоздик 25 шт

Букет білих гвоздик 25 шт

BBG25
 
385 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет білих гвоздик з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет білих гвоздик. До складу букета входять 25 білих гвоздик, які перев'язані атласною стрічкою. Букет з білих гвоздик можна подарувати молодій дівчині навіть без приводу. Дуже часто білі гвоздики використовують при складанні букета нареченої. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті білих гвоздик або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета білих гвоздик в кількості 25 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку білих гвоздик по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета гвоздик і в інші райони України.

Вид букету:
Букет гвоздик
Колір букету:
Білий
Кількість квітів в букеті:
  • 25

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!