Букет червоних гвоздик 51 шт

Букет червоних гвоздик 51 шт

BKG51
 
770 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет червоних гвоздик з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет червоних гвоздик. До складу букета входять 51 червона гвоздика, які перев'язані атласною стрічкою. Червоні гвоздики, як подарунок, можна піднести чоловікам на день народження або ювілей. Ну і звичайно букет з червоних гвоздик можна подарувати будь-якій людині на День Перемоги. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті червоних гвоздик або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета червоних гвоздик в кількості 51 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку червоних гвоздик по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета гвоздик і в інші райони України.

Вид букету:
Букет гвоздик
Колір букету:
Червоний
Кількість квітів в букеті:
  • 51

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!