Букет кольорових кущових хризантем 11 шт

Букет кольорових кущових хризантем 11 шт

BCKH11
 
620 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет хризантем з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет хризантем. До складу букета входять 11 кольорових кущових хризантем, які перев'язані атласною стрічкою. Такий букет з хризантем відмінно підійде для подарунка коханій дружині або дорогій мамі. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті хризантем або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета кольорових хризантем в кількості 11шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку хризантем по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета хризантем і в інші райони України.

Вид букету:
Букет хризантем
Колір букету:
Комбінований
Кількість квітів в букеті:
  • 11

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!