Зберегти 4%
великий букет білих троянд 101 шт

Великий букет білих троянд 101 шт

BBR101
Рекомендована ціна: 4150 Грн  
4000 Грн
Ви економите: 150 Грн (4%)
Виберіть потрібну довжину троянд
Додаткове пакування букету
+

Замовити великий букет білих троянд з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити великий букет білих троянд. До складу букета входять 101 біла троянда, які перев'язані атласною стрічкою. Білі троянди вважаються символом жіночності і первозданної краси. Тому, подарувати букет з білих троянд означає показати свої щирі і чисті почуття. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті білих троянд або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета білих троянд  101шт, Вам потрібно буде визначитися з довжиною квітів, так як від цього буде залежати підсумкова вартість букета. Також додатково Ви можете замовити пакування для великого букета з білих троянд (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку білих троянд по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета троянд і в інші райони України.

Вид букету:
Букет троянд
Колір букету:
Білий
Кількість квітів в букеті:
  • 101

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!