Зберегти 5%
великий Букет троянд Мікст 51

Великий букет троянд Мікст 51

BRM51
Рекомендована ціна: 2150 Грн  
2045 Грн
Ви економите: 105 Грн (5%)
Виберіть потрібну довжину троянд
Додаткове пакування букету
+

Замовити великий букет троянд з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити великий букет троянд Мікст 51. До складу букета входять 26 червоних троянд та 25 білих троянд, які перев'язані атласною стрічкою. Розміщені в довільному порядку троянди різного кольору мають контрастний та шикарний вигляд. Кількість квітів у цьому букеті може змінюватися згідно з Вашим індивідуальним замовленням, яке Ви можете оформити тут.

При замовленні комбінованого букета троянд, Вам потрібно буде визначитися з довжиною квітів, так як від цього буде залежати остаточна вартість букета троянд. Також, додатково, Ви можете замовити пакування для цього великого букета троянд (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку троянд по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета троянд і в інші райони України.

Вид букету:
Букет троянд
Колір букету:
Комбінований
Кількість квітів в букеті:
  • 51

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!