Букет червоних троянд 15 шт

Букет червоних троянд 15 шт

BKR15
 
675 Грн
Виберіть потрібну довжину троянд
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет червоних троянд з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет червоних троянд. До складу букета входять 15 червоних троянд, які перев'язані атласною стрічкою. Червоні троянди означають пристрасне кохання, пульсуючу пристрасть. Щоб приємно здивувати людину і при цьому показати свої почуття - подаруйте букет з червоних троянд. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті червоних троянд або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета червоних троянд  15шт, Вам потрібно буде визначитися з довжиною квітів, так як від цього буде залежати підсумкова вартість букета. Також додатково Ви можете замовити пакування для букета з червоних троянд (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку червоних троянд по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета троянд і в інші райони України.

Вид букету:
Букет троянд
Колір букету:
Червоний
Кількість квітів в букеті:
  • 15
Доставили букет вчасно на роботу. Не довелося витрачати час в пошуках букету. Дякую. Буду звертатися
Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!