Букет червоних троянд 7 шт

Букет червоних троянд 7 шт

BKR7
 
315 Грн
Виберіть потрібну довжину троянд
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет червоних троянд з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет червоних троянд. До складу букета входять 7 червоних троянд, які перев'язані атласною стрічкою. Червоні троянди означають пристрасне кохання, пульсуючу пристрасть. Щоб приємно здивувати людину і при цьому показати свої почуття - подаруйте букет з червоних троянд. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті червоних троянд або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета червоних троянд  7шт, Вам потрібно буде визначитися з довжиною квітів, так як від цього буде залежати підсумкова вартість букета. Також додатково Ви можете замовити пакування для букета з червоних троянд (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку червоних троянд по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета троянд і в інші райони України.

Вид букету:
Букет троянд
Колір букету:
Червоний
Кількість квітів в букеті:
  • 7

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!