Букет троянд "Ти одна єдина"

Букет троянд "Ти одна єдина"

BROE
 
1125 Грн
Виберіть потрібну довжину троянд
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет троянд з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет троянд "Ти одна єдина". До складу букета входять 24 червоні троянди і 1 біла троянда по центру, які перев'язані атласною стрічкою. Одна біла троянда в цьому букеті символізує якраз ту "Єдину" серед всіх інших. Якщо Ви хочете зробити натяк коханій людині - подаруйте букет з троянд "Ти одна єдина". Кількість квітів у цьому букеті може змінюватися згідно з Вашим індивідуальним замовленням, яке Ви можете оформити тут.

При замовленні комбінованого букета троянд, Вам потрібно буде визначитися з довжиною квітів, так як від цього буде залежати остаточна вартість букета троянд. Також, додатково, Ви можете замовити пакування для цього букета троянд (плівка, папір, фетр). Вид упаковки обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку троянд по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета троянд і в інші райони України.

Вид букету:
Букет троянд
Колір букету:
Комбінований
Кількість квітів в букеті:
  • 25

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!