Великий букет білих тюльпанів 51 шт

Великий букет білих тюльпанів 51 шт

BBT51
 
1275 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити великий букет білих тюльпанів з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити великий букет білих тюльпанів. До складу букета входять 51 білих тюльпанів, які перев'язані атласною стрічкою. Білі тюльпани символізують чуйність і теплоту. Майте на увазі - якщо вам дарують букет з білих тюльпанів - до вас не байдужі. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у великому букеті білих тюльпанів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета білих тюльпанів в кількості 51 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку білих тюльпанів по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета тюльпанів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет тюльпанів
Колір букету:
Білий
Кількість квітів в букеті:
  • 51

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!