великий букет фіолетових тюльпанів 51 шт

Великий букет фіолетових тюльпанів 51 шт

BFT51
 
1275 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити великий букет фіолетових тюльпанів з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити великий букет фіолетових тюльпанів. До складу букета входять 51 фіолетових тюльпанів, які перев'язані атласною стрічкою. Фіолетові тюльпани найточніше передадуть вашу повагу та відданість отримувачу. Тому букет з фіолетових тюльпанів ідеально підійдуть для подарунка бізнес партнерам і співробітникам, що б показати намір на довгострокові ділові відносини. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у великому букеті фіолетових тюльпанів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета фіолетових тюльпанів в кількості 51 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку фіолетових тюльпанів по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета тюльпанів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет тюльпанів
Колір букету:
Фіолетовий
Кількість квітів в букеті:
  • 51

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!