Зберегти 6%
великий букет червоних тюльпанів 51 шт

Великий букет червоних тюльпанів 51 шт

BKT51
Рекомендована ціна: 1100 Грн  
1030 Грн
Ви економите: 70 Грн (6%)
Додаткове пакування букету
+

Замовити великий букет червоних тюльпанів з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити великий букет червоних тюльпанів. До складу букета входять 51 червоний тюльпан, які перев'язані атласною стрічкою. Червоні тюльпани ідеально підійдуть для першого зізнання в коханні. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у великому букеті червоних тюльпанів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета червоних тюльпанів в кількості 51 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку червоних тюльпанів по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета тюльпанів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет тюльпанів
Колір букету:
Червоний
Кількість квітів в букеті:
  • 51

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!