Букет червоних тюльпанів 15 шт

Букет червоних тюльпанів 15 шт

BKT15
 
375 Грн
Додаткове пакування букету
+

Замовити букет червоних тюльпанів з доставкою додому

На цій сторінці Ви можете купити букет червоних тюльпанів. До складу букета входять 15 червоних тюльпанів, які перев'язані атласною стрічкою. Червоні тюльпани ідеально підійдуть для першого зізнання в коханні. На сторінці індивідуального замовлення Ви можете змінити кількість квітів у букеті червоних тюльпанів або замовити букет квітів відповідно до ваших побажань.

При замовленні букета червоних тюльпанів в кількості 15 шт, додатково Ви можете замовити пакування для букета (плівка, папір, фетр). Вид пакування обговорюється з менеджером при телефонному дзвінку. Додатково до букету наш магазин пропонує Вам листівку безкоштовно. Текст привітання можна вказати в коментарях при оформленні замовлення на сайті або в телефонній розмові з нашими менеджерами.

Звернувшись в наш інтернет магазин квітів "Квіти-Флора", Ви зможете замовити доставку червоних тюльпанів по Новодністровську та Сокирянському району. За окремою домовленістю ми можемо здійснити доставку букета тюльпанів і в інші райони України.

Вид букету:
Букет тюльпанів
Колір букету:
Червоний
Кількість квітів в букеті:
  • 15

Не знайдено дописів

Написати відгук

Схожі товари Схожі товари

В таку ж ціну! В таку ж ціну!