Фильтры товаров Фильтры товаров

Квіти в коробці

Замовити квіти в коробці з доставкою

Все більшої популярності набирає подарунок у вигляді коробки з квітами. Звичайно ж, можна подарувати букет квітів або кошик з квітами і такий подарунок порадує одержувача, особливо якщо в композиції свіжі квіти і оформлена композиція професійними флористами. Але коробка з квітами має свої переваги. По-перше, квіти в шляпній коробці мають оригінальний вигляд незалежно від складу букета. По-друге, при правильно оформленій композиції квіти в коробці можуть довго стояти без особливого догляду за ними. Якщо правильно підібрати композицію, то подарувати коробку з квітами можна будь-якому одержувачу і з будь-якого приводу. Професійні флористи інтернет магазину квітів "Kvity-Flora" зможуть оформити квіти в шляпній коробці, які будуть відповідати певному святу і особистості одержувача.

Великий асортимент свіжих квітів дає можливість нашим флористам збирати не тільки квіти в коробці, які представлені на сайті Kvity-Flora.com.ua, але і створити композицію згідно з вашим індивідуальним замовленням.

Звернувшись в наш магазин квітів, Ви зможете замовити доставку коробки з квітами по Новодністровську та Сокирянському району.