Доставка квітів від магазину Kvity-Flora.com.ua

Раді Вас вітати в нашому інтернет магазині квітів Флора. Більше 15 років ми займаємося продажем квітів, вазонів, а також елементами весільної та ритуальної флористики. В асортименті нашої продукції квіти від вітчизняних і зарубіжних постачальників. Крім цього ми можемо Вам запропонувати квіти вирощені аграріями нашої компанії, так зване власне виробництво. Широкий асортимент квітів, а також команда досвідчених флористів дозволяє запропонувати нашим клієнтам не тільки стандартні композиції, а й можливість зробити індивідуальне замовлення, згідно з Вашими побажаннями.

Квітковий магазин "Флора" здійснює доставку квітів по м. Новодністровськ та Сокирянському району. Ми не працюємо через посередників в містах по всій Україні, як багато всеукраїнських служб доставки квітів, а охоплюємо тільки ті райони, по яких можемо здійснити доставку квітів силами власної служби доставки. Тому Ви завжди можете бути впевнені, що доставлена ​​композиція буде складатися зі свіжих і якісних квітів, а саме замовлення буде доставлений точно в обумовлений час.

У каталозі нашого магазину квітів ви зможете знайти:

- букети з різноманітних квітів;

- кошики з квітами в різних композиціях;

- квіти, красиво оформлені в коробці;

- кімнатні вазони;

- весільна флористика;

- ритуальна флористика;

- подарунки і сувеніри, як доповнення до композиції.

При бажанні Ви можете звернутися в наш магазин "Флора", який знаходиться за адресою м. Новодністровськ, вул. В'ячеслава Куреньова. Там Ви зможете особисто обговорити нюанси замовлення, здійснити оплату за доставку, або ж забрати своє замовлення.

Будемо раді бачити Вас клієнтами нашого магазину.

 

Квітковий інтернет магазин Kvity-Flora.com.ua - доставляємо любов і радість!