Умови доставки квітів

Інтернет магазин квітів Kvity-Flora.com.ua здійснює доставку квітів по м. Новодністровськ, Сокирянському району, а також, при окремій домовленості, в навколишні райони. Доставка замовлень може бути проведена на домашню адресу, на робочу адресу, в готель, ресторан і т.п. Ми йдемо на зустріч всім нашим клієнтам і по максимуму намагаємося задовільнити всі запити клієнтів.
Доставка квітів може бути здійснена як в день оформлення замовлення, так і на наступний день. Терміни доставки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом і залежать від декількох факторів:
- часу оформлення замовлення та оплати замовлення;
- складності композиції;
- дальності доставки;

Доставка квітів по Новодністровську

По м. Новодністровськ будь-які замовлення доставляються абсолютно безкоштовно. Час доставки і умови оплати обговорюються з нашими менеджерами в телефонному режимі.

Доставка квітів по Сокирянському району

В межах Сокирянського району вартість доставки замовлень розраховується з урахуванням відстані від м. Новодністровськ до пункту доставки (5грн за 1км). Час доставки і умови оплати обговорюються з нашими менеджерами в телефонному режимі.

Доставка квітів по іншим районам України

Наш магазин може виконувати доставки і в інші райони. Умови доставки таких замовлень індивідуально обговорюються з нашими менеджерами в телефонному режимі. Впевнені ми зможемо домовитися.

Купити квіти в Новодністровську

Також наші клієнти можуть забрати своє замовлення в нашому квітковому магазині «Флора», який знаходиться за адресою: м. Новодністровськ, вул. В'ячеслава Куреньова.

Варіанти оплати замовлень

Для оплати замовлень, зроблених в квітковому інтернет магазині Kvity-Flora.com.ua, існує кілька варіантів. Зручний для вас варіант оплати можна буде узгодити з нашими менеджерами по телефону.

Оплата доставки квітів при отриманні замовлення

У нашому магазині існує можливість оплатити замовлення готівкою при отриманні. Такий спосіб оплати буде зручним, наприклад, якщо замовник і отримувач це один і та ж людина.

Оплата доставки квітів на картку

Якщо Ви хочете зробити комусь сюрприз, відправивши в подарунок букет квітів, то для Вас зручним способом розрахунку буде передоплата на банківську картку. Після зарахування грошей наш кур'єр доставить замовлення одержувачу в обумовлений час.

Оплата замовлення в фізичному магазині квітів "Флора"

Якщо у Вас є можливість, Ви можете оплатити замовлення в нашому квітковому магазині "Флора", який знаходиться за адресою: м. Новодністровськ, вул. В'ячеслава Куреньова. Там же ви зможете домовитися про нюанси самого замовлення та деталі доставки.
 
Увага!
Якщо по якійсь причині одержувача замовлення не виявиться на місці в обумовлений, при оформленні замовлення, час, і наш кур'єр не зможе з ним зв'язатися протягом 15 хвилин, то він має право передати замовлення третій особі (родичу, співробітнику і т.п. ). Якщо ж такої можливості немає, кур'єр повертається в магазин до з'ясування обставин.