Фильтры товаров Фильтры товаров

Весільна флористика

Букет невесты "Роскошь" Зберегти 8%
1680 Грн 1550 Грн
Букет нареченої "Місячне весілля" Зберегти 10%
1450 Грн 1300 Грн

Весільна флористика

Весілля - один з найважливіших днів у житті кожної пари. Тому кожен хоче, що б цей день пройшов без сучка та задирки і при цьому запам'ятався на все життя. Правильне оформлення весілля квітами - запорука атмосферного, теплого і незабутнього свята. На сьогоднішній день весільна флористика це ціла наука, мистецтво. Люди, які займаються флористикою для весілля, повинні володіти креативним і художнім смаком. Тому при підготовці до весілля багато хто користується послугами флориста. Професійні флористи інтернет магазину квітів "Kvity-Flora" мають великий досвід в оформленні весіль свіжими квітами. Ми можемо запропонувати як окремі елементи весільної флористики, так і комплексний супровід весілля:

- букети нареченої;

- бутоньєрки;

- прикрашання весільних залів;

- прикрашання машин.

Великий асортимент свіжих квітів дає можливість нашим флористам працювати з індивідуальними замовленнями і створювати композиції згідно з тематикою весілля. Наші професіонали зможуть приїхати на місце проведення весілля та обговорити з вами всі нюанси по прикрашанню весілля живими квітами.

Звернувшись в наш магазин квітів, Ви зможете замовити комплексне оформлення весілля квітами в Новодністровську і по Сокирянському району.